„Ateitis iš ateities“

II VIETA

Kaišiadoriečiai - Vilniaus zonos Lygos nugalėtojai

2017 m. gegužės 16 d.

Jaunieji kaišiadoriečiai KKSC „Baltų“ komanda kaip kviestiniai svečiai dalyvavę Vilniaus zonos „Pradinukų lygos“ turnyre, padarė tai, ko nepavyko padaryti nė vienai Vilniaus komandai - jie turnyre iškovojo visas pergales ir tapo Vilniaus zonos pradinukų turnyro stipriausia komanda.

Vakar vykusiame Vilniaus regiono finalo ketverto turnyre „Baltukai“ 3:0 laimėjo prieš „Liepkalnio“, 4:0 - prieš „Versmiukus“ ir 3:0 - prieš „Ateitis iš ateities“ komandų atstovus bei užtikrintai tapo „Pradinukų lygos“ nugalėtojais.

Antri turnyre liko „Ateitis iš ateities“, treti - „Versmiukai“ ir ketvirti -„Liepkalnio“ komandų pradinukai. Komanda apdovanota taure bei medaliais ir mokyklai skirta sportine apranga.

Sveikiname Lygos nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės ir kituose „Pradinukų lygos“ turnyruose.