Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Susitikimas su „Swed“ banko darbuotuoju

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai

Pradžia: 9.00

Vieta: aktų salė

Atsakingos: A. Mikelevič, O. Ulevičiūtė

 

 2. Ekskursijos į „Pinigų muziejų“

 

Dalyvauja: 5A ir 5B klasių mokiniai

Pradžia: nuo 13.00

Atsakingos: A. Koltan, O. Ulevičiūtė

Matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų dalykinės savaitės renginiai

1. Matematikos olimpiados I turas

 

Dalyvauja: 5-10 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 136 kab., 137 kab.

Atsakinga: D. Lisovskaja 

 

2. Informacinių technologijų konkursas

 

Dalyvauja: 6B ir 6V klasių mokiniai

Laikas: 4-5 pamoka

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakinga: A. Nijazova-Elsayed, J. Ignatovič

 

3. Intelektualus matematikos žaidimas „Bum-Dum“

 

Dalyvauja: 5-tų klasių mokiniai

Laikas: 6 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakinga: O. Ulevičiūtė, A. Koltan, A. Nijazova-Elsayed

Matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų dalykinės savaitės renginiai

1. Informacinių technologijų konkursas

 

Dalyvauja: 6A klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingos: A. Nijazova-Elsayed, J. Ignatovič

 

2. Ekonomikos viktorina

 

Dalyvauja: 9B klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

Vieta: 137 kab.

Atsakingos: A. Mikelevič

 

3. Chemijos ir biologijos mokyklinės olimpiados

 

Dalyvauja: 7-10 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Atsakingos: S. Butautienė, V. Agafonova, S. Kanapickienė

 

4. Intelektualus matematikos žaidimas „Protų mūšis“ 

 

Dalyvauja: 7-8 klasių mokiniai

Laikas: 6 pamoka

Vieta: Aktų salė

Atsakingos: D. Lisovskaja, J. Ignatovič

 

Renginiai:

1. Kino edukacijos renginys „Mokausi iš kino“. (projektas „Kultūros paso renginys“)

 

Dalyvauja: 1A klasės mokiniai

Vieta: Goštauto g. 2

Atsakinga: A. Veršilo

 

2. Fizikos mokyklinė olimpiada

 

Dalyvauja: 7-10 klasių mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Atsakinga: S. BUtautienė, T. Zubova

 

3. Atestacijos komisijos susirinkimas

 

Dalyvauja: S. Butautienė, L. Kobrina, A. Ranceva, I. Miler

Laikas: 11.25 - 12.30

Vieta: Direktoriaus kabinetas

Atsakingi: I. Prosniakovas, A. Lesauskienė, V. Antanavičiūtė, J. Antonov, T. Mackelo

 

4. Tarptautinis projektas „Savo keliu“

 

Dalyvauja: klasių vadovai, kiti mokytojai ir specialistai

Laikas: 13.00

Vieta: 171 kab.

Atsakinga: S. Butautienė

Matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų dalykinės savaitės renginiai

1. Šaškių ekspreso turas.

 

Dalyvauja: 5-10 klasių mokiniai

Laikas: visą savaitę per ilgąsias pertraukas

Vieta: prie 137 kab.

Atsakinga: A. Mikelevič

 

2. Loginių žaidimų čempionatas.

 

Dalyvauja: 5-8 klasių mokiniai

Laikas: visą savaitę per ilgąsias pertraukas

Vieta: prie 140 kab.

Atsakinga: O. Ulevičiūtė

 

3. Kūrybinių darbų parodos „Naujametiniai žaisliukai - burbulai“ atidarymas

 

Dalyvauja: pradinių klasių mokiniai, jų tėvai ir kiti

Pradžia: 11.25

Vieta: pradinių klasių fojė

Atsakingos: T. Mackelo, V. Sadovskaja, J. Pipirienė, N. Riabčiuk, pradinių klasių vadovės

Respublikinė olimpiada „Didžiosios Kalėdų šventės“

Dalyvauja: 1-4 klasių mokiniai

Pradžia: 12.00

Vieta: Nikolajaus Stebukladario cerkvė

Atsakingi: V. Nikulin, A. Voroncova