Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

 

Dalyvauja: A. Tkačuk (4a), M. Šostak (3a)

Vieta: Vilniaus mokykla-darželis „Lokiukas“

Atsakingos: V. KOvger, O. Valentienė

 

2. Vilniaus m. 5-9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

 

Dalyvauja: M. Agejevaitė, A.Falkovskaya, V. Pauč, D. Jasiukaitytė, E. Shchedrina

Vieta: Vilniaus Naujamiesčio mokykla

Atsakingos: N. Kirilova, I. Maslak, S. Tretjakova

 

3. Atvira kūno kultūros pamoka „Bendras fizinis pasirengimas: pratimų įvairovė per kūno kultūros pamokas“

 

Dalyvauja: 5A klasės mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: sporto salė

Atsakinga: J. Tarakanovas

Renginiai:

1. Matematikos konferencija „Pasaulis aplink mus“

 

Vieta: Vilniaus S. Kovalevskajos progimnazija

Atsakingos: A. Koltan, J. Ignatovič

 

2. PUPP Gimtoji (rusų) kalba (žodžiu)

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 14.00

Vieta: 147 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, N. Kirilova, L. Jermolajeva, S. Tretjakova

 

3. Edukacinis užsiėmimas „Sena skrynutė – nauja dėžutė“ 

 

Dalyvauja: 1A klasės mokiniai

Laikas: 12.00 - 13.30

Vieta: Taikomosios dailės muziejus 

Atsakinga: A. Veršilo

Renginiai:

1. PUPP Gimtoji (rusų) kalba (žodžiu)

 

Dalyvauja: 10-tų klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 14.00

Vieta: 147 kab.

Atsakingi: I. Prosniakovas, N. Kirilova, L. Jermolajeva, S. Tretjakova

 

2. Atvira matematikos pamoka „Erdvinės figūros“

 

Dalyvauja: 8A klasės mokiniai

Laikas: 3 pamoka

Vieta: 137 kab.

Atsakingi: A. Mikelevič

 

3. Edukacinė pamoka už mokyklos ribų „Seniausieji Lietuvos žaislai“

 

Dalyvauja: 2V klasės mokiniai

Laikas: 11.00 - 13.30

Vieta: Žaislų muziejus

Atsakingi: T. Mackelo

Renginiai:

1. Atvira pamoka-renginys „Spalvotos vaikystės pasakos“

 

Dalyvauja: 5V klasės mokiniai

Laikas: 1 pamoka

Vieta: 279 kab.

Atsakinga: A. Butnorienė

 

2. Spektaklio „Vaistai nuo godumo“ peržiūra

 

Dalyvauja: 2G, 3V, 4A ir 4V klasių mokiniai

Laikas: 10.00 - 11.00

Vieta: Moksleivių rūmai

 

3. Matematikos ir informacinių technologijų integruota pamoka „Lygčių sistemų sprendimas grafiniu būdu“

 

Dalyvauja: 10A klasės mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 254 kab.

Atsakinga: A. Nijazova-Elsayed, D. Lisovskaja

Atvira integruota rusų kalbos ir geografijos pamoka „Metafora E. Asadovo eilėraštyje „Ledinė baladė“

Dalyvauja: 6V klasės mokiniai

Laikas: 6 pamoka

Vieta: 247 kab.

Atsakingos: S. Smirnova, I. Maslak

Atvira fizikos pamoka-praktinis darbas „Nuožulniosios plokštumos naudingumo koeficiento nustatymas“

Dalyvauja: 8A klasės mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: 243 kab.

Atsakinga: T. Zubova