Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

1-ų klasių šventė „Atsisveikinimas su elementoriumi“

Pradžia: 10.00

Vieta: aktų salė

Atsakingi: L. Triščenko, S. Chizovec, T. Mackelo, I. Grigorieva, muzikos ir choreografijos mokytojai

Renginiai:

1. Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas

 

Dalyvauja: 8-10 klasių mokiniai pagal sąrašą

Laikas: 8.00 - 13.00

Vieta: 220 kab., 222 kab.

Atsakingi: L. Kobrina, J. Ignatovič, A. Nijazova-Elsayed, A. Vinikas, P. Purpurovič

 

2. Užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygių testas

 

Dalyvauja: 10 klasių mokiniai

Vieta: 136 kab., 137 kab., 138 kab.

Atsakingos: L. Kobrina, I. Gončarova, O.Gric

 

3. NMPP: 8 klasės - GAMTOS MOKSLAI

 

Dalyvauja: 8 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 10.00

Atsakingi: S. Butautienė, 8 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

4. Integruota gimtosios kalbos ir istorijos pamoka „Karo nuspalvinti puslapiai“

 

Dalyvauja: 6B klasės mokiniai

Laikas: 2-3 pamoka

Vieta: 146 kab.

Atsakingos: S. Tretjakova, N. Ivanova

 

5. Integruota lietuvių kalbos ir dorinio ugdymo pamoka „Draugystė – didžiausias turtas“

 

Dalyvauja: 3A klasės mokiniai

Pradžia: 5 pamoka

Atsakingos: R. Tichonova, V. Kovger

 

6. NMPP: 8 klasės - KLAUSIMYNAS

 

Dalyvauja: 8 klasių mokiniai

Pradžia: 6 pamoka

Atsakingi: S. Butautienė, 8 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

Renginiai:

1. NMPP: 2 klasės - MATEMATIKA

 

Dalyvauja: 2 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 9.45

Atsakingi: S. Butautienė, 2 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. NMPP: 4 klasės - MATEMATIKA

 

Dalyvauja: 4 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 9.45

Atsakingi: S. Butautienė, 4 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

3. NMPP: 6 klasės - MATEMATIKA

 

Dalyvauja: 6 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 9.45

Atsakingi: S. Butautienė, 6 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

4. NMPP: 6 klasės - KLAUSIMYNAS

 

Dalyvauja: 6 klasių mokiniai

Pradžia: 3 pamoka

Atsakingi: S. Butautienė, 6 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

5. Matematikos ir biologijos integruota pamoka „Apie rūkymo žalą matematikiškai“

 

Dalyvauja: 5B klasės mokiniai

Pradžia: 6 pamoka

Vieta: 137 kab.

Atsakingos: S. Kanapickienė, A. Mikelevič

NMPP: 8 klasės - SOCIALINIAI MOKSLAI

Dalyvauja: 8 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 10.00

Atsakingi: S. Butautienė, 8 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

Renginiai:

1. NMPP: 2 klasės - RAŠYMAS, 1 DALIS

 

Dalyvauja: 2 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 9.45

Atsakingi: S. Butautienė, 2 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. NMPP: 4 klasės - RAŠYMAS

 

Dalyvauja: 4 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 9.45

Atsakingi: S. Butautienė, 4 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

Renginiai:

1. NMPP: 8 klasės - SKAITYMAS

 

Dalyvauja: 8 klasių mokiniai

Laikas: 9.00 - 10.00

Atsakingi: S. Butautienė, 8 klasių vadovai, mokytojai dalykininkai

 

2. 2-ų klasių piešinių paroda, skirta projektui „Rusų liaudies pasakos“

 

Vieta: pradinių klasių fojė

Atsakingos: I. Šaranova, T. Ustinovič, N. Gagarina, G. Zinkovskaja

 

3. Išvyka į Botanikos sodą

 

Dalyvauja: 1G klasės mokiniai

Atsakinga: I. Grigorieva