Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Mokinių pasiekimai

VYKSTA INFORMACIJOS ATNAUJINOMO DARBAI

MOKYKLOS MOKINIŲ PASIEKIMAI

 

Data

Renginys

Lygmuo

Dalyviai

Klasė

Pasiekimai

2015 - 2016 mokslo metai
2016-05

Vilniaus mokyklų „Ežio golas – 2016” atrankinės varžybos

miesto mokinių grupė 8-10 2 vieta
2016-05 Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „SHAKESPEARE‘S BIRTHDAY“, skirta V.Šekspyro gimtadieniui miesto

Alina Beliavskaja

Jekaterina Skibickaja

Melana Janovič

Erik Blidnyj

Sandra Pučnina

Erik Michovič

Deivid Rodkevič

Anastasija Ranceva

7A

7A

8A

8A

8A

8A

8A

8B

Sėkmingai dalyvavo
2016-05

Kūrybinių darbų paroda „Žinutė pasauliui“

miesto Sandra Pučnina 8A Padėkos raštas
2016-04 Šalies matematikos olimpiada respublikinis Vitalij Katin 4B 3 vieta
2016-04

Vilniaus m. tautinių mažumų mokyklų pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas

miesto Darija Baryšpol 1A 3 vieta
2016-04

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas

miesto

Katerina Mikulec

Aleksandra Oleinikova

4B

3A

2 vieta

Sėkmingai dalyvavo

2016-04 Tautinių mažumų mokyklų 9-10 kl. mokinių lietuvių kalbos olimpiada respublikinis Sofija Bedrova 10A 2 vieta
2016-04

Vilniaus m. tautinių mažumų mokyklų 7-8 kl. mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Lietuviškai rašyti moku!“

miesto Alanas Kalinauskas 8A 1 vieta
2016-04 Vilniaus miesto 5-9 kl. mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada miesto Mariya Kresik 8B 1 vieta
2016-04 Tarptautinis matematikos konkursas PANGEA 2016 tarptautinis

Kevin Orlov

Jekaterina Skibickaja

10B

7V

Padėkos raštai
2016-03

Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“ 2016

tarptautinis

Jevgenij Meščeriakov

Palina Kresik

Alexandra Falkovskaja

4B

3V

3V

69 vieta

74 vieta

74 vieta

2016-03

Vilniaus miesto matematikos olimpiada

miesto

Vitalij Katin

Marija Agejevaitė

4B

2G

1 vieta

2 vieta

2016-03

2016-ųjų metų tarpmokyklinė Konstitucijos viktorina „Sausio 13-ąjai – 25-eri!“

miesto mokinių grupė 10AB

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko, LRS nario Artūro Paulausko padėka

2016-03 Vilniaus mokyklų tinklinio atrankinės varžybos miesto mergaičių grupė 10AB 2 vieta
2016-03 Vilniaus mokyklų stalo teniso atrankinės varžybos miesto

Arnoldas Bogdzevič

Darius Rekelis

Tomaš Subotkevič

8A

8A

8B

4 vieta
2016-02

Tautinių mažumų mokyklų 9-10 kl. mokinių lietuvių kalbos olimpiada

miesto Sofija Bedrova 10A 2 vieta
2016-02 Lietuvos mokinių informatikos olmipiada respublikinis Tomas Zaluckij 10A 1 vieta
2016-01 Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 5-6 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Vaikystės aitvarai“ miesto

Samanta Klimaitė

Aleksandras Tynčenko

6A

5B

Sėkmingai dalyvavo
2016-01 Tarptautinis futbolo turnyras BFA CUP 2016 tarptautinis

Aleksandr Tkačuk

Arsenij Jefimavičius

Danila Svincickij

Artiom Osipovič

1A

1A

4B

4G

1 vieta
2015-12 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada miesto Tomas Zaluckij 10A 1 vieta
2015-11 Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“. Matematika respublikinis

Aleksandr Tkačuk

Arsenij Jefimavičius

Nikita Timonov

Nikita Šelest

1A

1A

1A

4V

1 vieta

1 vieta

1 vieta

1 vieta + medalis

2015-11 Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“. Biologija respublikinis

Jelizaveta Perevezenceva

Daniel Rumiancev

1A

4V

1 vieta

1 vieta

2015-11 Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ 2015 respublikinis Tomas Sevbo 10A Pateko tarp 50-ties geriausių dalyvių
2015-11

Vilniaus m. 3-čių klasių moksleivių rusų kalbos diktanto konkursas

miesto Aleksandra Oleinikova 3A 4 vieta
2015-11

Vilniaus m. 4-tų klasių moksleivių rusų kalbos diktanto konkursas

miesto Maksim Gabrylevskij 4B 2 vieta
2015-11

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Taika reikalinga visiems“

miesto

Anastasija Bagajeva

Katerina Mikulec

3V

4B

1 vieta

2 vieta

2014 - 2015 mokslo metai
2015-05 Vilniaus m. moksleivių žaidynių kvadrato varžybos miesto mokiniai   3 vieta
2015-05 Respublikinė Lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada respubllikinis Sofija Bedrova 9A 2 vieta
2015-04 Vilniaus m. mokinių sporto žaidynių 66-osios turizmo varžybos miesto mokiniai   3 vieta
2015-04

Vilniaus m. 5-9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

miesto

Anastasija Ranceva

Emilija Ušakova

7B

8A

4 vieta

4 vieta

2015-04 Vilniaus m. lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada miesto Sofija Bedrova 9A 3 vieta
2015-03 Vilniaus m. lietuvių (valstybinės)  kalbos olimpiada 3-4 klasiu miesto

Evelina Miklaševičiūtė

Rada Sucharukova

3A

4B

4 vieta

4 vieta

2015-03

Vilniaus m. mokyklų rusų mokomąja kalba 3-4 klasių moksleivių olimpiada „Apsaugokim Žemės planetą“

miesto Maksim Gabrilevskij 3 2 vieta
2015-03

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2015“

tarptautinis

Aleksej Naimušin

Deividas Vicinskis

9A

8A

142 vieta

23 vieta

2015-03

Vilniaus m. futbolo turnyras L. Karsavino taurei laimėti

miesto mokiniai   3 vieta
2015-03

Respublikinis edukacinis anglų k. konkursas „Olimpis 2015“

respubllikinis Alanas Andrulevičius 3 I laipsnio diplomas už puikų rezultatą
2015-02

Vilniaus m. rusų (gimtosios) kalbos olimpiada

miesto Vadim Ceiko 6V 3 vieta
2015-02

Respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Kaklaraištis tėčiui“

respubllikinis mokiniai 1A Dalyvavo
2015-02

Vilniaus m. ir respublikos skaitovų konkursas

miesto Elmyra Ragimova 10A 1 vieta
2015-01 Respublikinis rusų k. (gimtosios) skaitovų konkursas respubllikinis Elmyra Ragimova 10A 1 vieta
2014-12

Vilniaus m. XXVI mokinių informatikos olimpiada

miesto Tomas Zaluckij 9A 1 vieta
2014-11

Vilniaus m. 3-4 kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Augu sveikas“

miesto Katerina Mikulec 3B 1 vieta
2014-10 Lietuvos valstybės Konstitucijos egzaminas. Piešinių konkursas „Mano teisės ir pareigos“ respublikinis Margarita Žuravliova 1V 3 vieta
2013 – 2014 mokslo metai
2014-05 Motinos dienai skirtas koncertas Prezidentūroje respublikinis Šokių kolektyvas „Fantazija“ 1-10 LR prezidentės D. Grybauskaitės Padėka
2014-04 Vilniaus m. 5-9 kl. mokinių rusų k. (gimtosios) olimpiada miesto Vadim Ceiko 5V 3 vieta
2014-04 Vilniaus m. mokyklų kino festivalis „Kinomiška-2014“ miesto mokyklos kino studijos mokiniai 9-10 Padėkos raštas nominacijoje „Geriausias filmas“
2014-03

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ 2014

tarptautinis Romualdas Kondratavičius  9V įėjo į geriausių mokinių Lietuvoje 50-tuką
2014-03 Lietuvių kalbos miesto konkursas, skirtas K. Donelaičio 300-osioms metinėms paminėti miesto mokiniai 1-12 Padėkos raštas
2014-02

Vilniaus miesto matematikos olimpiada

miesto Romualdas Kondratavičius 9V Pagyrimo raštas
2013-12

Vilniaus m. konkursas „Diktanto meistras“

miesto mokinys 4 1 vieta
2013-11

Respublikinis renginys „Globalaus švietimo savaitė“

respublikinis Šokių kolektyvas „Fantazija“ 1-10 Padėkos raštas
Ankstesnių metų pasiekimai
2013

Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūra-šventė „Šimtakojis-2013“

respublikinis mokyklos teatras studija „Pilkasis kardinolas" 9-1 Diplomas
2013

Vilniaus m. ketvirtų klasių mokinių gimtosios kalbos (rusų) olimpiada

miesto Vadim Ceiko 4 2 vieta
2013

Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas

miesto Angelina Rinkevičiūtė 4 3 vieta
2013 Vilniaus m. mokyklų kino festivalis „Kinomiška-2013“ miesto mokyklos kino studijos mokiniai 9-10 Padėkos raštas
2011

Vilniaus miesto 6-9 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

miesto

Elina Baranovskaja

9A 3 vieta
2011

Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokyklų 5-12 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas "Sidabrinio amžiaus siluetai"

miesto Jevgenij Siniov 6A 3 vieta
2010

Konkursas "Azerbaidžanas mano akimis"

miesto

Esmira Pirsaatova,

Lina Žabinskaja

9A Pagyrimo raštas
2010

Respublikinio integruoto rusų-lietuvių kalbų bei menų projekto, rusų poezijos vertimų į lietuvių kalbą "Rusų poezija lietuviškai" konkursas

respublikinis Erika Chursina 8A laureatė
2010

Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų vaikų lengvosios atletikos varžybų kamuolio stūmimo rungtis

miesto Natalija Butylkina 7A 1 vieta
2010

Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų vaikų lengvosios atletikos varžybų kamuolio stūmimo rungtis

miesto Vlad Kamišan 7A 2 vieta
2010

Tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Warsaw Cup“

tarptautinis Aleksandra Golovkina 5B 1 vieta
2010

II respublikinis raiškiojo skaitymo konkursas

respublikinis

Natalija Šaranova

11A  
2010

„Rostelecom Crystal Skate“dailiojo čiuožimo varžybos Maskvoje

tarptautinis Aleksandra Golovkina 5B 3 vieta
2010

XXI Lietuvos mokinių lietuvių valstybinės kalbos olimpiada

respublikinis Viktorija Latvis 12A III laipsnio diplomas
2010

Miesto informatikos olimpiada

miesto Denis Igošev 12B 1 vieta
2010

Miesto matematikos olimpiada

miesto Denis Igošev 12B 2 vieta
2009

Respublikinis fotografijos konkursas "Žemės spalvos"

respublikinis

Anastasija Barkovskaja

12 III laipsnio diplomas
2009

IV tarptautinis televizijos vaikų ir jaunimo meno festivalis Rigoje

tarptautinis

Šokių kolektyvas "Fantazija"

  Gran Pri
2009

Lietuvos mokinių esė, skirtų DNR dienai Lietuvoje paminėti, rašymo konkursas

respublikinis

Valerija Matyžonok

11 1 vieta
2009

Lietuvių kalbos olimpiada

miesto Marina Kravcova 10 3 vieta
2009

Rusų kalbos olimpiada

miesto Anastasija Romeiko 7 2 vieta
2009

Konkursas "Mokykla tavo ritmu"

tarptautinis

Albina Nikitionok,

Elvira Batyrgarejeva,

Arina Buračevskaja,

Oleg Novikov

12B, 11B sertifikatas
2009

Lietuvių valstybinės kalbos olimpiada

respublikinis Pašuto Aleksandr 12B 3 vieta
2009

LIK

respublikinis Oleg Čeklu 12B padėkos raštas
2008

Raiškiojo skaitymo konkursas

miesto Teman Ragimov 12B 1 vieta
2008

Raiškiojo skaitymo konkursas

miesto Natalija šaranova 9A 3 vieta
2008

Lietuvių valstybinės kalbos olimpiada

respublikinis

Roman Blagovesčenski

12А 1 vieta
2008

Fizikos olimpiada

miesto

Vladimir Kornijčuk

12A 2 vieta
2007

Tarptautinė NVS ir Baltijos šalių rusų kalbos olimpiada

tarptautinis

Roman Blagovesčenskij

12A

II laipsnio diplomas

2007

Matematinis konkursas "Euklidas", Europos tūras

respublikinis

Roman Blagovesčenskij

11A

3 vieta

2007

Rusų kalbos olimpiada

respublikinis

Roman Blagovesčenskij

11A

1 vieta

2007

Lietuvių kalbos olimpiada

respublikinis

Alina Bobrik

12V 2 vieta
2007

Istorijos olimpiada

miesto

Viktorija Belak

12B 3 vieta
2007

Ekonomikos olimpiada

miesto

Svetlana  Kiseliova

12V 2 vieta
2007

Lietuvių kalbos olimpiada

miesto

Aleksej Parovyšnik

10V 3 vieta
2007

Rusų kalbos olimpiada

respublikinis

Roman Blagovesčenskij

11A 1 vieta
2006

Raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas akademiko D. Lichačiovo 100-ioms gimimo metinėms paminėti

miesto

Lidija Danilčenko

Viačeslav Rimko

 

3 vieta

3 vieta

2006

Mokyklinių meno kolektyvų festivalis "Žar ptica"

respublikinis

Julija Zaiceva - vokalas

  Diplomas
2006

Statybininkų mokyklos 60-mečio jubiiejaus futbolo turniras

miesto

mokyklos rinktinė

10-12 3 vieta
2006

Skautų stovykla (Michailovskoje, Pskovo sritis)

tarptautinė

m-los skautai

5-12 Padėka
2006

Raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas rusų poeto Sergejaus Jesenino 110-osios gimimo metinėms

miesto

Natalja Jerdiakova

10B 2 vieta
2006

Šiuolaikinių šokių šventė "Perliukas"

miesto

m-los šokių grupė "Fantazija"

  Padėka
2006

Vaikų meno festivalis "Džiaukimės drauge"

miesto

Choro kolektyvas

3-5 Diplomas
2006

Jaunųjų istorikų olimpiada

miesto

Maksim Sinkevič

12A 4 vieta, respublikinės olimpiados dalyvis
2006

Raiškiojo skaitymo konkursas lietuvių (valst.) kalba

miesto

Irina Seniut

11A 3 vieta
2006

Lietuvių kalbos olimpiada

respublikinė

Ana Urbanovič

12A 2 vieta
2006

57-os mokinių sporto žaidynių turizmo varžybos

respublikinės

vyr. klasių komanda

  II laipsnio diplomas
2006

Mokinių konferencija "Gamta šalia mūsų"

miesto

Erika Šadrina

4B Diplomas
2006

Lietuvių kalbos olimpiada

miesto

Ana Urbanovič

12A 3 vieta
2006

VVPU olimpiada mokiniams

respublikinė

Roman Blagovesčenkij

10A 1 vieta
2006

Matematikos konkursas "KENGURA"

respublikinis

Denis Igošev

8B 15 vieta
2006

Rusų kalbos olimpiada

miesto>

10A Pagyrimo raštas
2006

Lietuvių kalbos mažoji olimpiada

miesto 10 kl. komanda   Diplomas
2006

Sveikatingumo taurei laimėti futbolo turnyras

miesto

mokyklos 10-12 rinktinė

10-12 1 vieta
2006

Matematikos konkursas "Euklidas"

tarptautinis

Svetlana Kiseliova

Vladimir Kornijčiuk

Lidija Danilčenko

10V, 10A, 10B Garbės raštai
2006

Mokinių konferencija "Pilietiškumo ugdymas"

respublikinė

Oksana Svoinialo,

Evelina Koltan,

Olga Ranceva,

Irina Abramova

12G Padėka
2006

Matematikos ir informatikos mokinių konferencija Šiauliuose

respublikinė

Aleksandra Vologdina,

Oksana Diadko

Igor Kravcov

12A Padėka
2006

D. Gerbutavičiaus atminimo futbolo turnyras

miesto

mokyklos rinktinė

10-12 1 vieta
2006

Šventinio miesto aplinkos konkursas

miesto

mokyklos atstovai

  Padėka
2006

Antrasis autorinės dainos konkursas

respublikinis Anastasija Svešnikova 12B Diplomas
2005

Debatų turnyras

tarptautinis

Margarita Puidak

12G Padėka
2005

Tarptautinė fizikos olimpiada Ispanijoje

tarptautinė

Jevgenij Chmeliov

12B Bronzos medalis
2005

Debatų turnyras

respublikinis

m-los debatų klubas

  1 vieta
2005

Lietuvių kalbos mažoji olimpiada

miesto Alina Bobrik 10V 1 vieta
2005

Lietuvių (valst.) kalbos mažoji olimpiada

miesto

mokinių komanda

10 Diplomas
2005

Vaikų meno festivalis "Baltijos mūza"

tarptautinis

1) vokalinis-instrumentalinis ansamblis:

Vladimir Tupčij,

Edgar Tupčij,

Aleksej Prisiuda.

2) Folklorinis ansamblis "Zateiniki"

3) Julija Zaiceva - vokalas

 

 

II laipsnio diplomas

 

 

 

II laipsnio diplomas

 

I laipsnio diplomas

2005 56-os mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos miesto

Mergaičių komanda

  1 vieta
2005

Debatų turnyras

miesto debato klubo atstovai   Padėkos raštas
2005

Fizikos olimpiada

respublikinė

Jevgenij Chmeliov

12B 1 vieta
2004

Fizikos olimpiada

respublikinė

Jevgenij Chmeliov

11B 3 vieta
2004

Fizikos olimpiada

miesto

Jevgenij Chmeliov

11B 1 vieta
2004

Respublikinis fizikos čempionatas

respublikinis

Jevgenij Chmeliov

11B 1 vieta
2004

Chemijos olimpiada

miesto

Jevgenij Chmeliov

11B 2 vieta
2003

Matematikos

miesto

Jevgenij Chmeliov

11B 1 vieta
2003

Raiškiojo skaitymo konkursas

miesto

Aleksandr Babič

11B 1 vieta
2003

Fizikos olimpiada

miesto

Jevgenij Chmeliov

10B 1 vieta
2003

Biologijos olimpiada

miesto Jevgenij Chmeliov 10B 4 vieta
2003

Fizikos olimpiada

respublikinė

Jevgenij Chmeliov

10B Padėka
2003

Anglų kalbos olimpiada

miesto Igor Špachenko 10B 1 vieta
2003

Lietuvių kalbos raiškiojo skaitymo kunkursas

miesto Oleg Firsin 10B 2 vieta
2002

Lietuvių kalbos olimpiada

miesto Grečiuk Natalja   1 vieta
2002

Chemijos olimpiada

respublikinė

Jevgenij Chmeliov

9B 3 vieta
2002

Fizikos olimpiada

respublikinė

Jevgenij Chmeliov

9B Padėka
2002

Biologijos olimpiada

miesto Jevgenij Chmeliov 9B 3 vieta
2002

Chemijos olimpiada

miesto

Jevgenij Chmeliov

9B 1 vieta
2002

Fizikos olimpiada

miesto Jevgenij Chmeliov 9B 1 vieta
2002

Rašinių konkursas

miesto Aleksandra Gurli   1 vieta