Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Mokytojai

VILNIAUS „ATEITIES“ MOKYKLOS 

MOKYTOJŲ SĄRAŠAS

2018 - 2019  M.M. 
 
Vardas, pavardė Dalykas

Kvalifikacinė 

kategorija       

El. paštas
Agafonova Valentina  Chemija Mokytoja  
Aleinikovas Silantijus  Kūno kultūra Metodininkas  
Antanavičiūtė Violeta  Technologijos Ekspertė violeta.antanaviciute@gmail.com
Antonovas Jurijus  Dailė Ekspertas muza.antonov@gmail.com
Butautienė Svetlana  Geografija Ekspertė svetabutautiene@gmail.com
Butnorienė Agata Lietuvių kalba Vyr mokytoja  
Chizovec Svetlana  Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Chrebtova Jelena Logopedė Mokytoja  
Gagarina Nina Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Gončarova Irina  Anglų kalba Vyr. mokytoja ramas@mail.ru
Gric Olga  Anglų kalba Vyr. mokytoja olga.gric@gmail.com
Grigorieva Irina  Pradinis ugdymas Mokytoja i.grigorieva@gmail.com
Grudzinskienė Natalja  Muzika Metodininkė elenaite@bk.ru
Gurejeva Inga  Choreografija Vyr. mokytoja inga.gurejeva@gmail.com
Ignatovič Jelena  Informacinės technologijos   Metodininkė elenatrue@gmail.com
Jankauskaitė Ona  Lietuvių kalba Vyr. mokytoja  
Jankovskaja Ana Pradinis ugdymas

Lietuvių kalba

Mokytoja  
Jankovskaja Lina 

Lietuvių kalba

Specialusis pedagogas

Mokytoja

Metodininkė

 
Jermolajeva Liudmila  Rusų kalba Vyr. mokytoja  
Jerofejeva Inna  Anglų kalba Metodininkė  
Kanapickienė Svetlana    Biologija Metodininkė  
Kirilova Natalija  Rusų kalba Ekspertė  
Kobrina Liudmila  Socialinis pedagogas Vyr. mokytoja  
Koltan Ana  Matematika Vyr. mokytoja  
Kovger Viktorija  Pradinis ugdymas Mokytoja  
Kozik Ala Logopedė Metodininkė  
Kozlov Boris 

Istorija

Neformalus ugdymas

Mokytojas  
Krukonienė Aušra Lietuvių kalba Metodininkė  
Kudirkienė Jolanta  Lietuvių kalba Vyr. mokytoja  
Lesauskienė Aurelija  Lietuvių kalba Ekspertė  
Levina Tatjana Priešmokyklinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Lisovskaja Danuta  Matematika Vyr. mokytoja  
Mackelo Tereza

Pradinis ugdymas

Metodininkė  
Maslak Irina Rusų kalba Vyr. mokytoja  
Mikelevič Ana 

Matematika

Ekonomika

Metodininkė  
Miler Irina  Anglų kalba Mokytoja  
Nanevič Svetlana Anglų kalba Vyr. mokytoja  
Nijazova-Elsayed Aneta    Informacinės technologijos  Metodininkė  
Nikulin Viktor Tikyba Vyr. mokytojas  
Paragys Artūras Lietuvių kalba Vyr. mokytojas  
Pipiras Artūras

Technologijos

Vyr. mokytojas  
Pipirienė Jelena  Pradinis ugdymas Mokytoja  
Ponadiožina Galina Priešmokyklinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Ponomarenko Denis Lietuvių kalba Mokytojas  
Presnova Marija  Muzika Vyr. mokytoja  
Prosniakovas Ivanas Rusų kalba Metodininkas  
Ranceva Ana Pradinis ugdymas Mokytoja  
Riabčuk Natalija Dailė Mokytoja  
Rudinskis Michailas Remas    Kūno kultūra Vyr. mokytojas  
Sadovskaja Viktorija Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Šaranova Irina Pradinis ugdymas Mokytoja  
Semenovič Jelena Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Sinkevič Ruslan Etika Mokytojas  
Smirnova Sofija Geografija Vyr. mokytoja  
Stankevič Margarita Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Stogienė Aldona Lietuvių kalba Vyr. mokytoja  
Stručkienė Jolanta Lietuvių kalba Vyr. mokytoja  
Stundžytė Nijolė

Lietuvių kalba

Neformalus ugdymas

Mokytoja  
Tarakanovas Jurijus Kūno kultūra Metodininkas  
Tichonova Renata  Lietuvių kalba Vyr. mokytoja  
Tretjakova Svetlana Rusų kalba Metodininkė  
Triščenko Liudmila Pradinis ugdymas Vyr. mokytoja  
Tučkovskij Daniel Istorija Mokytojas   
Ulevičiūtė Olga Matematika Vyr. mokytoja  
Ulevičiūtė Izabela Anglų kalba Vyr. mokytoja  
Ustinovič Teresa  Pradinis ugdymas Metodininkė  
Valentienė Ona Lietuvių kalba Metodininkė  
Veršilo Ana Pradinis ugdymas Metodininkė  
Voroncova Antanina Tikyba Vyr. mokytoja  
Vosilienė Jolanta Technologijos Mokytoja  
Zubova Teresa Fizika Vyr. mokytoja