Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Užsiėmimų tvarkaraštis

PATVIRTINTA

Vilniaus „Ateities“ mokyklos 

direktoriaus 2019 m. rugsėjo 2 d.

įsakymu Nr. V- 86

 

VILNIAUS „ATEITIES“ MOKYKLOS 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MENINIŲ, SPORTINIŲ IR KT. BŪRELIŲ DARBO GRAFIKAS

2019 – 2020 M.M.

 

Užsiėmimų pavadinimas

Kiek

valandų

skirta

Vadovo vardas,

pavarde

Kam skirti

užsiėmimai

Diena

(sav.)

Laikas

Vieta

Pynimas  karoliukais

2 val.

Jelena

Pipirienė

1–4 kl.

Tr.

Pn.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

227 kab.

Futbolas

4 val.

Jurijus 

Tarakanovas

0–2 kl.

An.

8.00 - 8.45

Sporto salė

3–4 kl.

Pn.

8.00 - 8.45

5–7 kl.

Tr.

Pn.

14.40 - 15.25

14.40 - 15.25

Choras 2 val.

Marija

Presnova

1–2 kl.

An.

Kt.

13.45 - 14.30

13.45 - 14.30

177 kab.

Vokalinis ansamblis

1 val.

Natalja

Grudzinskienė

6 kl.

Pr.

14.40 - 15.25

177 kab.

Muzikos būrelis („Zorenka“) 2 val.

Natalja

Grudzinskienė

8–10 kl.

Pr.

Kt.

15.30 - 16.15

15.30 - 16.15

177 kab.

Muzikos būrelis (Choras)

1 val.

Natalja

Grudzinskienė

1–3 kl. An. 14.40 - 15.25 177 kab.

Fleitų būrelis

1 val.

Natalja

Grudzinskienė

1–4 kl.

Tr.

8.00 - 8.45

177 kab.

Šokių būrelis

2 val.

Inga 

Gurejeva

1–4 kl.

Pr.

An.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

Choreografijos

salė

Matematikos ekspertas 1 val.

Irina

Grigorieva

3–4 kl. Tr. 8.00 - 8.45 232 kab.
Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas 1 val.

Ana

Ranceva

3–4 kl. An. 8.00 - 8.45 276 kab.
Gamtamokslinio tyrinėjimo ir eksperimentavimo klubas 1 val. Viktorija Kovger 1–2 kl. Pn. 8.00 - 8.45 113 kab.

Dailė ir amatai

2 val.

Natalija

Riabčiuk

7–10 kl.

Kt.

15.30 - 17.00

170 kab.

Dailės studija

8 val.

Jurij

Antonov

1 kl.

4 kl.

Pr.

13.45 - 14.30

14.40 - 16.50

232 kab.

1 kl.

3 kl.

Tr.

13.45 - 14.30

14.40 - 16.50

2 kl. Kt.

14.40 - 16.15

Keramika

2 val.

Jurij

Antonov

4–6 kl.

An.

14.40 - 16.15

170 kab.

„Kelias į Olimpą“

1 val.

Ana

Mikelevič

7–8 kl.

Pn.

15.30 - 16.15

137 kab.

Verslumo dvasia

(Ekonomikos būrelis)

1 val.

Ana

Mikelevič

9–10 kl. Tr. 15.30 - 16.15 137 kab.
„Kelias į Olimpą“ 1 val.

Danuta

Lisovskaja

9–10 kl.

Pn.

15.30 - 16.15

136 kab.
„Kelias į Olimpą“ 1 val.

Ana 

Koltan

5–6 kl. Tr. 14.40 - 15.25 138 kab.

Sportiniai žaidimai. Krepšinis

2 val.

Michailas Rudinskis

6–9 kl.

Pr.

Kt.

8.00 - 8.45

8.00 - 8.45

Sporto salė

„Gabijos“ skautų draugovė

2 val.

Nijolė

Stundžytė

1–10 kl.

Št.

10.00 - 12.00

Skautų draugovė

Dramos būrelis (lietuvių kalba)

2 val.

Audronė Paulauskaitė

1–4 kl.

An.

Tr.

13.45 - 14.30

8.00 - 8.45

245 kab.

Teatras

3 val.

Boris

Kozlov

7–10 kl.

Pr.

Pn.

15.30 - 17.00

16.15 - 17.30

Aktų salė

Teatras

2 val.

Antonina Voroncova

5–7 kl.

Pr.

Pn.

15.30 - 16.15

14.40 - 15.25

242 kab.

„Ateities gitaristai“

2 val.

Ruslan

Senkevič

5-10 kl.

Kt.

Pn.

15.30 - 16.15

15.30 - 16.15

253 kab.

Teatras VIA 2 val.

Ruslan 

Senkevič

5–10 kl. Pr. 15.30 - 16.15 253 kab.
8–10 kl. Pn. 16.20 - 17.05
Kraštotyros klubas 1 val.

Daniel

Tučkovskij

5–8 kl. Tr. 15.30 - 17.00 141 kab.
9 kl. Št. 10.00 - 12.00

Piešimas ir animacijos kūrimas

1 val.

Aneta

Nijazova-Elsayed

1–2 kl.

Tr.

13.45 - 14.30

220 kab.

Algoritmai aplink mūsų 1 val.

Aneta

Nijazova-Elsayed

3–4 kl. Kt. 14.40 - 15.25 220 kab.
Informacinių technologijų pradmenys 2 val.

Jelena

Ignatovič

1–2 kl.

Tr.

13.45 - 14.30

222 kab.
3–4 kl. Kt.

14.40 - 15.25

Stalių dirbtuvė 1 val.

Artūras Pipiras

10 kl. Tr. 15.30 - 16.15 Statybininkų rengimo centras
Floristika 1 val.

Jolanta Vosilienė

10 kl. Tr. 15.30 - 16.15 Statybininkų rengimo centras