Tel./faks (8-5) 2478447
Adresas: S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Mokytojų pasiekimai

VYKSTA INFORMACIJOS ATNAUJINOMO DARBAI

MOKYKLOS MOKYTOJŲ PASIEKIMAI

 

Data

Renginys

Lygmuo

Dalyviai

Pasiekimai

2015 - 2016 mokslo metai
2016-05 Vilniaus mokyklų „Ežio golas – 2016” atrankinės varžybos miesto

Jurijus Tarakanovas

2 vieta
2016-05 Vilniaus miesto 7-8 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „SHAKESPEARE‘S BIRTHDAY“, skirta V.Šekspyro gimtadieniui miesto Irina Gončarova Sėkmingai dalyvavo
2016-05 Kūrybinių darbų paroda „Žinutė pasauliui“ miesto Violeta Antanavičiūtė Padėkos raštas
2016-04 Lietuvos matematikos olimpiada respublikinis Teresa Ustinovič 3 vieta
2016-04 Vilniaus m. tautinių mažumų mokyklų pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas miesto Daiva Neseckienė 3 vieta
2016-04 Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas miesto Teresa Ustinovič 2 vieta
2016-04 Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas miesto Liudmila Trisčenko sėkmingai dalyvavo
2016-04 Tautinių mažumų mokyklų 9-10 kl. mokinių lietuvių kalbos olimpiada respublikinis

Aurelija Lesauskienė,

Daiva Mickevičienė

2 vieta
2016-04 Vilniaus m. tautinių mažumų mokyklų 7-8 kl. mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Lietuviškai rašyti moku!“ miesto Henrika Prosniakova 1 vieta
2016-04 Vilniaus miesto 5-9 kl. mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada miesto Svetlana Tretjakova 1 vieta
2016-04 Tarptautinis matematikos konkursas PANGEA 2016 tarptautinis Danuta Lisovskaja Padėkos raštai
2016-03 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“ 2016 tarptautinis Teresa Ustinovič 69 vieta
2016-03 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“ 2016 tarptautinis

Tereza Mackelo

74 vieta
2016-03 Vilniaus miesto matematikos olimpiada miesto

Viktorija Sadovskaja

2 vieta
2016-03 Vilniaus miesto matematikos olimpiada miesto

Teresa Ustinovič

1 vieta
2016-03 2016-ųjų metų tarpmokyklinė Konstitucijos viktorina „Sausio 13-ąjai – 25-eri!“ miesto

Natalija Ivanova

Natalija Grudzinskienė

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko, LRS nario Artūro Paulausko padėka
2016-03 Vilniaus mokyklų tinklinio atrankinės varžybos miesto Jurijus Tarakanovas 2 vieta
2016-03 Vilniaus mokyklų stalo teniso atrankinės varžybos miesto Jurijus Tarakanovas 4 vieta
2016-02 Tautinių mažumų mokyklų 9-10 kl. mokinių lietuvių kalbos olimpiada miesto

Aurelija Lesauskienė,

Daiva Mickevičienė

2 vieta
2016-02 Lietuvos mokinių informatikos olmipiada respublikinis Aneta Nijazova-Elsayed 1 vieta
2015-12 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada miesto Aneta Nijazova-Elsayed 1 vieta
2015-11 Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“. Matematika respublikinis

Viktorija Kovger

Ana Ranceva

1 vieta

1 vieta + medalis

2015-11 Edukacinis konkursas „Olympis 2015 – Rudens sesija“. Biologija respublikinis

Viktorija Kovger

Ana Ranceva

1 vieta

1 vieta

2015-11 Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ 2015 respublikinis Jelena Ignatovič Mokinys pateko tarp 50-ties geriausių dalyvių
2015-11 Vilniaus m. 3-čių klasių moksleivių rusų kalbos diktanto konkursas miesto  Liudmila Trisčenko 4 vieta
2015-11 Vilniaus m. 4-tų klasių moksleivių rusų kalbos diktanto konkursas miesto Teresa Ustnovič 2 vieta
2015-11 Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Taika reikalinga visiems“ miesto

Tereza Mackelo

Teresa Ustinovič

1 vieta

2 vieta

2014 - 2015 mokslo metai
2015-05 Respublikinė Lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada respubllikinis Aurelija Lesauskienė 2 vieta
2015-04 Vilniaus m. 5-9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada miesto Svetlana Tretjakova

4 vieta 

2015-04 Vilniaus m. lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų olimpiada miesto Aurelija Lesauskienė 3 vieta
2015-03 Vilniaus m. mokyklų rusų mokomąja kalba 3-4 klasių moksleivių olimpiada „Apsaugokim Žemės planetą“ miesto Teresa Ustinovič 2 vieta
2015-03 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2015“ tarptautinis

Laima Tynčenko

Danuta Lisovskaja

142 vieta 

23 vieta

2015-03 Respublikinis edukacinis anglų k. konkursas „Olimpis 2015“ respubllikinis Galina Žukauskienė I laipsnio diplomas už puikų rezultatą
2015-03 Vilniaus m. lietuvių (valstybinės)  kalbos olimpiada 3-4 klasiu miesto Ona Valebtienė 4 vieta
2015-02 Vilniaus m. rusų (gimtosios) kalbos olimpiada miesto Natlija Kirilova 3 vieta
2015-02 Vilniaus m. ir respublikos skaitovų konkursas miesto Svetlana Tretjakova 1 vieta
2015-01 Respublikinis rusų k. (gimtosios) skaitovų konkursas respubllikinis Svetlana Tretjakova 1 vieta
2014-12 Vilniaus m. XXVI mokinių informatikos olimpiada miesto Regina Miloš 1 vieta
2014-11 Vilniaus m. 3-4 kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Augu sveikas“ miesto Teresa Ustinovič 1 vieta
2014-10 Lietuvos valstybės Konstitucijos egzaminas. Piešinių konkursas „Mano teisės ir pareigos“ respublikinis Viktorija Sadobskaja

3 vieta

pakvietimas į apdovanojimą Prezidentūroje

Ankstesnių metų pasiekimai
2008 Raiškiojo skaitymo konkursas miesto Svetlana Tretjakova Padėkos raštas už gerą mokinio parengimą
2008 Raiškiojo skaitymo konkursas miesto Valerij Matiuchov Padėkos raštas už gerą mokinio parengimą
2008 Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkursas respublikinis Aleksej Rosov 3 vieta
2006 Raiškiojo skaitymo konkursas miesto Marija Pulina Padėkos raštas už gerą mokinio parengimą
2006 Debatų turnyras respublikinis Liudmila kobrina Respublikinio Debatų klubo padėka
2006 Projektas "Geriausi mokiniai renka geriausius mokytojus" respublikinis

Jolanta Stručkienė

lietuvių kalbos mokytoja

Geriausių Lietuvos mokytojų šimtuke
2006 Gamtos ir tiksliųjų mokslų festivalis-konkursas "Mokslas ant pakylos" (Šveicarija) tarptautinis Laima Tynčenko matematikos mokytoja ŠMM ministro Garbės Raštas
2005 Projektas "Geriausi mokiniai renka geriausius mokytojus" respublikinis Svetalana Tretjakova rusų kalbos mokytoja Geriausių Lietuvos mokytojų šimtuke
2006 A. Puškino konkursas "Jazyk moj - drug tvoj" Maskvoje (rusų kalbos ir literatūros mokytojams) tarptautinis Ivanas Prosniakovas 2006m. laureato vardas
2006 Rusų poezijos konkursas respublikinis Ivanas Prosniakovas 1 laipsnio diplomas
2005 Šv. Kristoforo statulėlių įteikimo ceremonija respublikinis Aurelija Lesauskienė Vilniaus miesto 2005m. geriausia sostinės mokytoja
2005 Mokytojų meno festivalis "Polėkis-2005" miesto Vokalinis ansamblis "Vilnis" (vad. N. Grudzinskienė) Padėka
2005 Mokytojų pagerbimo ceremonija Prezidentūroje respublikinis Svetlana Rosova Prezidento V. Adamkaus sveikinimas dėl pasaulio olimpiados bronzos medalio laimėtojo J. Chmeliovo paruošimą
2005 Antrasis autorinės dainos konkursas respublikinis Irina Buravceva Diplomas
2005-2006 Bendradarbiavimas su Lietuvos mokslo įstaigomis, tarptautinėmis organizacijomis:
1) metodiniai seminarai PPRC klausytojams (lietuvių k., projektinis darbas) respublikinis Mokyklos administracija, J, Šepeleva, A. Lesauskienė, H. Prosniakova, A. Nijazova, N. Ivanova Padėka
2) metodinis seminaras Olandijos m-lų vadovams ir mokytojams (2006m. balandis) tarptautinis mokyklos administracija, mokytojai Padėka
2005-2006 Projektas "Dvikalbis ugdymas": "Lino kelias lietuvių kultūroje" respublikinis 12A (m-jos A. Lesauskienė, V. Antanavičiūtė) Lietuvos etnografijos muziejaus padėka