Sausio 13 d. 8B klasės mokiniai ir keli tėvai dalyvavo 2026 metų Laisvės gynėjų dienos 35-ųjų metinių minėjime.
Mokiniai stebėjo Lietuvos kariuomenės Garbės kuopos ir orkestro žygiavimą Gedimino prospektu, prisijungė prie edukacinių užsiėmimų.
Sausio 13-ąją Lietuva mini Laisvės gynėjų dienos 35-metį.
Vienybės, atminties ir pergalės žvakutes dešimčiai minučių mokykloje uždegė skautai, vadovaujami skautų draugovės „Gabija“ vadovės, lietuvių kalbos mokytojos Nijolės Stundžytės.
Gruodžio 12 d. 9 c klasės moksleiviai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Kudirkiene dalyvavo edukacinėje pamokoje „M. K. Čiurlionis ir Vilnius“.
Lapkričio ir gruodžio mėnesiais 10A, 10D, 8A ir 9B klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos sukurtose pamokose.
Mūsų mokykla dalyvavo Savivaldybės inicijuotame maisto atliekų rūšiavimo pilotiniame projekte, kurio metu buvo ugdomas mokinių atsakingas požiūris į aplinką ir formuojami tvarūs kasdieniai įpročiai.