Tel./faks (8 5) 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Renginiai:

1. Paskaita „Psichikos sveikata – kas tai?“

 

Dalyvauja: 10-ų klasių mokiniai

Atsakinga: D. Zdanevičienė

Renginiai:

1. Psichikos sveikatos kompetencijų stiprinimo mokymai

 

Dalyvauja: A. Nijazova-Elsayed, V. Antanavičiūtė, O. Gric, M. Groza, V. Gruodienė, R. Guk, J. Ignatovič, I. Jerofejeva, N. Serova, J. Stručkienė

Laikas: 16:00-18:00

Vieta: ZOOM

Renginiai:

1. 1 klasių mokinių adaptacinio laikotarpio aptarimas

 

Dalyvauja: mokytojai, dirbantys 1-ose klasėse

Laikas: 8:15-8:40

Vieta: biblioteka

Atsakinga: T. Gvozdova

 

2. Lietuvių k. pamoka kalbų laboratorijoje

 

Laikas: 9:45-10:30

Vieta: biblioteka

Atsakingas: D. Ponomarenko

 

3. 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti

 

Dalyvauja: 1-4 klasių mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: M. Stankevič, pradinio ugdymo mokytojai

 

4. Išvyka į Keistuolių teatrą, į spektaklį „Riešutų duona“ 

 

Dalyvauja: 8c klasės mokiniai

Vieta: Laisvės pr. 60

Atsakinga: J. Kudirkienė

Renginiai:

1. Pradinės mokyklos demokratinis susirinkimas 

 

Dalyvauja: iš kiekvienos klasės 2-3 mokiniai

Laikas: 5 pamoka

Atsakingos: A. Ranceva, V. Sadovskaja

 

2. Paskaita „Psichikos sveikata – kas tai?“

 

Dalyvauja: 10-ų klasių mokiniai

Atsakinga: D. Zdanevičienė

Renginiai:

1. LIK’o renginys „Linksmosios dažnutės“

 

Dalyvauja: 4-tų klasių mokiniai

Laikas: 4 pamoka

Vieta: aktų salė

Atsakingi: N. Grudzinskienė, M. Presnova, klasių vadovai 

 

2. Kino filmo „Jums ir nesisapnavo“ peržiūra ir aptarimas

 

Dalyvauja: 8-9 klasių mokiniai

Vieta: Aktų salė

Atsakingos: N. Kirilova, I. Maslak, S. Tretjakova

 

3. Klasės valandėlė bendravimo tema

 

Dalyvauja: 6b klasės mokiniai

Laikas: 7 pamoka

Vieta: 141 kab.

Atsakinga: N. Serova

 

4. Paskaita „Svarbiausi sveikos mitybos principai“

 

Dalyvauja: 6-ų klasių mokiniai

Atsakinga: D. Zdanevičienė

 

5. Projekto „Spartakiada“ susirinkimas

 

Dalyvauja: I. Cizauskiene, A. Jankovskaja, B. Kozlov, mokinių taryba

Laikas: 15:30

Vieta: 106 kab.

Renginiai:

1. Konferencija-susitikimas su pasaulio čempionu S. Maslobojevu

 

Pradžia: 14:30

Vieta: aktų salė

Atsakingos: N. Kirilova, I. Maslak, S. Tretjakova

 

2. Psichikos sveikatos kompetencijų stiprinimo mokymai

 

Dalyvauja: A. Nijazova-Elsayed, V. Antanavičiūtė, O. Gric, M. Groza, V. Gruodienė, R. Guk, J. Ignatovič, I. Jerofejeva, N. Serova, J. Stručkienė

Laikas: 16:00-18:00

Vieta: ZOOM