Tel./faks +370 5 247 8447
S. Stanevičiaus g. 98, LT-07103 Vilnius
El. p. rastine@ateities.vilnius.lm.lt
Kraunasi...

Vaikų dienos centras „Ateities vaikai“

 

VAIKŲ DIENOS CENTRAS „ ATEITIES VAIKAI“

VILNIAUS „ATEITIES“ MOKYKLOJE

 

Kviečia 11-15 metų vaikus kiekvieną darbo dieną 14 -18 val. turiningai praleisti laiką po pamokų. 

 

Vaikų dienos centras mokykloje veikia nuo kovo mėn. Plačiau apie centro veiklą, ekskursijas, stovyklas galima sužinoti ir pamatyti https://www.facebook.com/ismintieserdves/. Vyks pamokų ruoša, maitinimas, bus organizuojamos sportinės, kultūrinės veiklos, susitikimai su įdomiais žmonėmis, paskaitos vaikams ir tėvams, ekskursijos, lankymasis muziejuose, teatre, koncertuose. Bus teikiama kompleksinė pagalba šeimai. Dirbs socialiniai pedagogai, psichologas, savanoriai studentai ir kt.

 

Centro paslaugos ir maitinimas nemokami vaikams iš soc. rizikos, mažas pajamas gaunančių šeimų bei vaikams, turintiems elgesio problemų.

 

Išsamesnę informaciją suteiks Liudmila Kobrina, tel.  8 682 37 670

 

 

~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~  // ~ // ~ // ~ // ~ // ~ // ~  // ~

 

 

VŠĮ „Išminties erdvės“ jau 5-ius metus bendradabiauja su Vilniaus Ateities mokykla, ko pasekoje užgimė nauja idėja ir naujas projektas „Vaikų dienos centro „Ateities vaikai“ pagalba atvykusiems ir grįžusiems asmenims, jų artimiesiems integruotis į bendruomenės gyvenimą per sociokultūrines veiklas“, kuris vyks iki 2021 m. gruodžio 31d.

 

Šio projekto tikslasatvykusių ir grįžusių asmenų, jų artimųjų iš Baltarusijos, Ukrainos bei kitų šalių integracija į Fabijoniškių bendruomenės gyvenimą per sociokultūrines veiklas.

 

Numatytos veiklos:

 

 

Viso projekto metu atvykę, grįžę iš Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių vaikai, kurie mokosi Vilniaus Ateities mokykloje pajus bendrystės jausmą, tvirtės draugystė, bendrystė, supratimas, pagarba kitiems, kultūriniams, papročių skirtumams.